Współpracujemy z GALERIE VENIS – firmą kompleksowo wykańczającą mieszkania. Dzięki temu mogą Państwo zaplanować wydatki związane z remontem i nie martwić się o realizację i standard prac wykończeniowych.

Anicar – właściciel marek GALERIE VENIS i GALERIE VENIS DESIGN STUDIO – działa na rynku wyposażania i aranżacji wnętrz od 1993 roku, a od 1996 roku jest przedstawicielem na Polskę hiszpańskiej fabryki płytek ceramicznych VENIS, należącej do grupy Porcelanosa.
Obecnie GALERIE VENIS współpracują również bezpośrednio z ponad 70 producentami z całego świata, dystrybuując ich produkty na terenie Polski.

Dzięki ogromnemu zapleczu produktowemu stworzyliśmy dla Państwa unikalną kombinację materiałów, nadając jej formę pakietów wykończeniowych czyli wykończeń lokali pod klucz

Nasza siła to  15-osobowy zespół projektantów  – absolwentów ASP i Politechniki, własny inspektor nadzoru budowlanego, możliwość zapoznania się z ofertą materiałową w jednym z naszych salonów sprzedaży, czynnych 7 dni w tygodniu.

Galerie Venis to także doświadczenie, które przekłada się na 36 miesięczną gwarancję i ilość realizacji – w 2014 roku wykończyliśmy i wyposażyliśmy 297 lokali i domów, zarówno w oparciu o pakiety wykończeniowe, jak i rozwiązania indywidualne.

Nasze projkety to m.in. dostawy materiałów i realizacje łazienek w Hotelu Hilton Warszawa, czy projekty i dostawa materiałów dla halli apartamentów Tamka, a także projekty i realizacje części wspólnych Apartamentów Puławska 111

Ponadto podpisanie umowy na zakup mieszkania wykończonego pod klucz niesie za sobą wiele korzyści dla Klienta, między innymi:

-Oszczędność 15% – pakiety wykończeniowe są obciążone jedynie 8% stawką podatku VAT
-Możliwość wliczenia kwoty wykończenia mieszkania do kredytu hipotecznego
-Wybierając pakiety wykończeniowe otrzymują Państwo opiekę projektanta
-Otrzymują państwo pełny nadzór budowlany oraz gwarancję na materiały i wykończenie
-Selekcja materiałów ze specjalnie stworzonych katalogów wykończeniowych