Strefa klienta

Potrzebujesz informacji lub wskazówek na co należy zwrócić uwagę kupując mieszkanie? Zapraszamy do strefy klienta, gdzie poznasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Planowanie

Sprawdź, jak rozwijała się nasza firma!

Jako Biuro Projektowe współpracujemy z deweloperami budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i w mniejszym zakresie jednorodzinnego. Ważną część naszego działania stanowi projektowanie obiektów handlowych. Sukces projektowej części Spółki spowodował jej znaczący rozwój, a co za tym idzie rozbudowę struktury organizacyjnej. Realizacje naszych projektów, długi proces projektowania i długofalowa współpraca z kontrahentami zachęciły nas w 2009 roku do wydzielenia odrębnego podmiotu gospodarczego – Biuro Projektowe Grupa AT.

TRYBOŃ PPI nie powstałaby, gdyby nie pasja i wykształcenie założyciela i głównego udziałowca spółki – znanego architekta –Krzysztofa Trybonia. Jego chęć realizacji marzeń i zdolności menadżerskie są fundamentem rozwoju firmy.

Jako większościowy udziałowiec Grupy AT zachowaliśmy kontrolę nad działaniami projektowymi i kontynuacją dotychczas przyjętej strategii. Jednocześnie mamy możliwość pozostawienia współpracującym z nami architektom maksymalnej swobody.

Współpracujemy z wieloma deweloperami, w szczególności na warszawskim rynku mieszkaniowym, ale w naszym portfelu projektów są również obiekty handlowe, usługowe, użyteczności publicznej i przemysłowe.

ZOBACZ TEŻ

Finansowanie

Dowiedz się jak wspieramy Cię na etapie finansowania Twojego nowego mieszkania!

Kredyt hipoteczny jest zabezpieczony na nieruchomości. Może być przeznaczony na cel związany z finansowaniem zakupu mieszkania, domu lub działki na rynku pierwotnym lub wtórnym, budowy domu lub remontu posiadanej nieruchomości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Projektowanie

Czy wiesz jak pomagamy Ci urządzić swoje wymarzone mieszkanie?

Decoroom jest pracownią architektury wnętrz działającą na rynku ponad 7 lat. Na swoim koncie ma ponad 1000 realizacji i wciąż bardzo intensywnie się rozwija.

CZYTAJ WIĘCEJ

Skontaktuj się z nami

ul. Serocka 27 lok. 1
04-333 Warszawa
biuro sprzedaży czynne:
Pon-Pt: 09:00-17:00
Sobota: 10:00-16:00
(sobota 31.03 nieczynne)

Zaznacz jakim tematem jesteś zainteresowany

Dodaj powód kontaktu

Chcesz być na bieżąco?

Wysyłamy najnowsze informacje o naszych inwestycjach

polityka cookies | RODO | lista spółek zależnych

Członek Założyciel