- Inwestycje planowane

Poznaj naszą inwestycję na: WWW.KAMIONKOWSKA.PL 

Lokalizacja:

  • ul. Kamionkowska 1, Warszawa
  • nieruchomość znajduje się w sercu Kamionka, w pobliżu parku Skaryszewskiego
  • cicha, kameralna okolica i wyjątkowy charakter kamionka zamknięte w jednej inwestycji

Mieszkania:

Inwestycja Kamionkowska 1, choć z zewnątrz wygląda jak jedna bryła, jest w istocie spójnym połączeniem dwóch budynków: Kamionkowskiej 1 i Mińskiej 12. Mińska posiada 20 funkcjonalnych mieszkań o powierzchni od 35 do 75 mkw. Każde z mieszkań jest wzbogacone loggie lub balkon, a mieszkania na ostatniej kondygnacji – wyjście na taras. Natomiast budynek przy Kamionkowskiej 1 pomieści 14 apartamentów o powierzchni od 35 mkw. aż do 150 mkw., z których – podobnie jak w przypadku Mińskiej 12 – każdy będzie miał własną loggię lub balkon a na ostatniej kondygnacji część mieszkań będzie miała samodzielne tarasy na dachu budynku

Inwestycja:

Kamionkowska 1 to inwestycja, na której warto zamieszkać. Dwa budynki – Kamionkowska 1 i Mińska 12 – spójnie połączone ze sobą, współgrają z charakterem tego miejsca, który tworzył się latami. Inwestycja jest położona na Warszawskim Kamionku – dzielnicy, która ma swoją własną, wyjątkową historię.

Kamionkowska 1 to inwestycja w przemysłowej części Pragi Południe budynek, który połączy ze sobą dwie kamienice, będące przez lata najbardziej charakterystycznymi punktami w industrialnym pejzażu Kamionka. Projektanci zadbali, by inwestycja nawiązywała do lat świetności dzielnicy, przypominając o jej przemysłowych tradycjach, a także warszawskim prawobrzeżnym modernizmie.

 

WIĘCEJ INFORMACJI NA: http://kamionkowska.pl 

Lokalizacja