Poznaj nas Tryboń PPI

Tryboń PPI działa na rynku nieruchomości już od ponad 20 lat. Tak powstawała nasza historia!

Naszą misją jest dostarczanie mieszkań i apartamentów, spełniających wysokie wymagania Klientów.

Spełniamy marzenia o idealnym mieszkaniu – od projektu, po zarządzanie i administrowanie zakończoną inwestycją. Wizytówką TRYBOŃ PPI są zrealizowane inwestycje i zadowolenie Klientów. Przede wszystkim łączymy najwyższe standardy jakości wykonania z przystępną ceną. Nasze projekty są kameralne, o podwyższonym standardzie. Wspólną cechą naszych inwestycji jest rozbudowana infrastruktura okolicy i świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Naszą działalność prowadzimy z sukcesem 25 lat – od 1990 roku. Czasy i dynamika rynku się zmieniają, a TRYBOŃ PPI niezmiennie buduje mieszkania na najwyższym poziomie.

Spółka Tryboń PPI nie powstałaby, gdyby nie pasja i wykształcenie założyciela i głównego udziałowca – Krzysztofa Trybonia, znanego architekta. Jego chęć realizacji marzeń i zdolności menadżerskie są fundamentem firmy.

Początkowy profil działalności Spółki związany był wyłącznie z rozwojem biura projektowego. Po kilku latach TRYBOŃ PPI rozpoczął pełną realizację projektów deweloperskich, mając na względzie przede wszystkim dobro Klienta i dbałość o produkt końcowy – jakość budynków i mieszkań.

Sam projekt architektoniczny, pomimo, że przygotowany na najwyższym poziomie nie zawsze dawał możliwość kontroli realizacji inwestycji przez biuro projektowe i tylko dzięki konsolidacji wszystkich działań inwestorskich – od zakupu działek, poprzez projekt, budowę i zarządzanie wspólnotami mamy pewność, że nasz Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany zakupem – angażujemy się w każdy etap jego realizacji.

Nie jesteśmy największym deweloperem i nie dążymy do tego. Celem TRYBOŃ PPI nie jest osiągnięcie pozycji lidera, mierzonej według wielkości sprzedaży. Nasz sukces to każda inwestycja, którą traktujemy indywidualnie, Klienci, których znamy bezpośrednio i z każdym z nich prowadzimy rozmowy.

Nasza Spółka działa nadal jako biuro projektowe i deweloper. Bez względu na to, czy naszymi kontrahentami są klienci indywidualni, operatorzy sieci handlowych, czy deweloperzy staramy się spełnić ich wszystkie wymagania i realizować nasze zadania na najwyższym poziomie.

Nasza firma nadzoruje też całość procesu inwestycyjnego, do którego należy obsługa projektowa, administracyjna i prawna. Inwestycje są realizowane w zależności od warunków zawartych w umowie.

Często działanie tworzy kolejną potrzebę. Tak narodził się nasz dział Zarządzania i Administrowania Nieruchomościami. Teraz, również po oddaniu naszych obiektów możemy czuwać nad funkcjonowaniem zrealizowanych inwestycji. Przyświeca nam cel optymalizacji kosztów działania zarządu i administracji budynków mieszkalnych. Naszą domeną są transparentne umowy i zasady działania, proste wycenianie projektów, a także możliwie najlepszy stosunek jakości do ceny. W ciągu prawie 25-letniej historii rozwinęliśmy działalność w kilku dziedzinach sektora budowlanego.

W roku 1997 zrealizowaliśmy pierwsze przedsięwzięcie inwestycyjne jako deweloper budownictwa mieszkaniowego. Naszą domeną są kameralne budynki z kilkunastoma mieszkaniami o podwyższonym standardzie.

Budynki usytuowane są zawsze w pięknej, dobrze skomunikowanej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą handlowo – usługową. W otoczeniu każdej inwestycji są tereny zielone, szkoły, przedszkola, restauracje. Od prac projektowych, przez użyte materiały budowlane i wykończeniowe stawiamy niezmiennie na wysoką jakość, która nie zmienia się wraz z realizacją kolejnych inwestycji, jak ma to często miejsce wśród innych deweloperów. Jesteśmy dumni ze swoich realizacji i nie boimy się konfrontacji z konkurencją.

Chociaż standard naszych inwestycji jest ponadprzeciętny, staramy się tak kalkulować ceny, aby były one utrzymane w okolicy średnich cena za metr kwadratowy w danej dzielnicy.

W roku 1999 rozpoczęliśmy działalność w zakresie kompleksowej obsługi operatorów sieci handlowych. Naszym najważniejszym zadaniem w ramach tych projektów jest wyszukiwanie atrakcyjnych lokalizacji pod budowę obiektów handlowych, odpowiadającym założeniom operatora.

Duże doświadczenie i wypracowane skuteczne rozwiązania sprawiły, że aktywnie zaczęliśmy poszukiwać nowych klientów poza naszymi inwestycjami, oferując obsługę zarządzania i administrowania wspólnotami i spółdzielniami miestzkaniowymi.
Jako Biuro Projektowe współpracujemy z deweloperami budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego i w mniejszym zakresie jednorodzinnego. Ważną część naszego działania stanowi projektowanie obiektów handlowych. W 2009 roku ze spółki TRYBOŃ PPI została wydzielona odrębna firma – Biuro Projektowe Grupa AT. Jako większościowy udziałowiec Grupy AT zachowaliśmy kontrolę nad działaniami projektowymi i kontynuacją dotychczas przyjętej strategii.

Fundamenty naszych działań są stabilne. TRYBOŃ PPI to jedna z dłużej działających spółek na rynku, nie poddająca się jego chwilowym wahaniom. Naszą strategią jest dalsze działanie z zachowaniem przyjętych norm i polityki firmy – niezmiennej wysokiej jakości projektów i poszanowania Klienta.

Skontaktuj się z nami

ul. Serocka 27 lok. 1
04-333 Warszawa
biuro sprzedaży czynne:
Pon-Pt: 09:00-17:00
Sobota: 10:00-16:00
(sobota 31.03 nieczynne)

Zaznacz jakim tematem jesteś zainteresowany

Dodaj powód kontaktu

Chcesz być na bieżąco?

Wysyłamy najnowsze informacje o naszych inwestycjach

polityka cookies | RODO | lista spółek zależnych

Członek Założyciel